Kurumsal Bilgiler - 444 6 775, SRL Asansör - Kabin, Kapı Grubu, Motor Grubu, Ray Grubu, Halatlar, Butonlar, Kumanda Panoları, Kablolar, Yedek Parça, Bağlantı Elemanları, Asansör Kabini, Asansör Motoru, Paket Asansör, Asansör Aksesuarları, Asansör Malzemeleri, Yürüyen Merdiven, Yürüyen Bant, Servis Asansörü, VVVF Asansör, Mrl Asansör, Hidrolik Asansör,Konya Asansör, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları, İstanbul Asansör Firmaları, Ankara Asansör Firmaları, Konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Komple Asansör Malzemeleri,Asansör Motorları, Motor Üretimi, Kabin Üretimi, Asansör Kabinleri, Asansör Butonları, Asansör Kapıları, Konya Asansör Kabinleri, Konya Asansör Motorları, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları,Konya Asansör Şalt malzemeleri, Konya Asansör Butonları, Konya Asansör Malzemeleri,En iyi Asansör Firması, Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat Seçenekleri, Türkiyedeki Asansör Firmaları
  • E-Posta: info@srlasansor.com

Hakkımızda

Srl Asansör, Konya, Komple Asansör sistemleri, Profesyonel Ekibimizle Hazırlanan En Kaliteli Asansör Hizmetlerimiz İle Sizlerleyiz.

Profesyonel Ekibimizle Hazırlanan En Kaliteli Asansör Hizmetlerimiz İle Sizlerleyiz.

Kaliteli ürün ve müşterilerine dünya standartlarında çözüm sunmak” ilkesiyle yola çıkan SRL ASANSÖR, kurulduğu günden günümüze kadar sektöründe adından söz ettiren firmalardan olmayı basarmıştır.
Konya’da 4500m2 kapalı alanda yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosuyla uluslararası standartlara uygun asansör kabini ve asansör kumadan panoları üretimini sürdüren SRL ASANSÖR, yürüttüğü Ar-Ge odaklı üretim çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır.
TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretim faaliyetlerini sürdüren SRL Asansör, 30 ülkeye paket asansör ve yürüyen merdiven sistemleri ihraç etmektedir.

0+

Biten Proje

0+

Yıllık Tecrübe

0+

Ekip Arkadaşı

0

Kalite Belgesi

Srl Asansör, Konya, Komple Asansör sistemleri, Vizyon

Vizyon

SRL Asansör Ltd. Şti. müşterisine en uygun çözümleri, tesis ettiği ürünler ve saha deneyimlerinden elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Geri planda çalışan 50 kişiden oluşan bir kadro ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümlere her geçen gün bir yenisini eklemekte ve yine onlardan aldığımız ihtiyaç talepleri doğrultusunda hayata geçirmekteyiz.

Misyon

İş alanımızda önemli yatırımlar yapan ulusal ve uluslar arası lider bir Dünya şirketi olarak tanınacağız.Kullanıcılara uygun fiyat, ileri teknoloji ile kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşteriler ile güçlü ortaklıklar kuracağız.Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançları sağlarken çalışanlarımızın,toplumumuzun ve kullanıcı kitlemizin risk yaşamamalarına itibar edeceğiz.

Srl Asansör, Konya, Komple Asansör sistemleri, Misyon